Siteye neden kayıt olamıyorum ?

 Web sitesi dışarıdan üyelik alımına kapalıdır. Sadece v3.0 eğitimine kayıtlı olan kişiler kullanıcı girişi yapabilir.
 
 v3.0 eğitimi için v2.0 eğitimlerine kayıt olmak zorunlu mu ? 
 Algoritmik trading seviyeniz yeterli ise v2.0 eğitimleri zorunlu değil. Seviyeniz yeterli olsa da Algoritmik Trade ya da 2.3 eğitimlerinden herhangi birisine katılmanızı öneririm. Acemiyseniz bütün Udemy  eğitimlerine katılmalısınız.
 
 Eğitimlere hangi sıra ile katılmalıyım ?
 Udemy Eğitimleri sayfasındaki sırayı takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.
 İlgili video
 
 İndirim kuponu yayınlıyor musunuz ?
 İndirim kuponu yayınlamıyorum. Eğitim fiyatlarını belirlerken Türkiye'deki alım gücünü de hesaba katıyorum.
 
 v3.0 için başvurdum, neden geri dönüş olmadı ?
 Arkadaşlar v3.0 eğitimi için yüzlerce başvuru geldi, herkese ayrı ayrı geri dönüş yapmam mümkün değil. Sadece eğitime kabul edilen kişilere geri dönüş yapıyorum. Aksi halde benim için büyük bir zaman kaybı olur. Eğitime kabul edilmemenizin bir çok farklı sebebi olabilir.
 
 v3.0 eğitimi için katılım şartları nelerdir.
 Yazılı kurallar olmamakla birlikte nelere dikkat ettiğimi aşağıdaki maddeler ile açıklayabilirim.
 - Teknik yeterlilik. 
 - Tecrübe
 - Twitter profilimde engelli olmamak. 
 - Ana dilinde yazı yazabiliyor olmak.
 - Parametre ezberlemiyor olmak.
 - Üstatlar peşinde koşmamak.
 
 X Yıldır algoritmik trade ile uğraşıyorum neden geri dönüş olmadı ?
 Kaç yıldır algo ile uğraştığınız önemli değil, önemli olan o yılları nasıl doldurduğunuzdur. Geçirdiğiniz yıllar, Algoritmik Trade'in sadece indikatörleri yan yana yazmaktan ibaret olmadığını öğretmemiş.
 
 v2.0 ve v3.0 arasındaki farklar nelerdir ?
 Arada dağlar kadar fark var. Bir cümle ile anlatmak gerekirse; v2.0 = Lise Eğitimi, v3.0 = Üniversite Eğitimi.
  
 v3.0 Eğitimi neden halka açık değil ? 
 Eğitimin mantıken halka açık olmaması gerekiyor. Stratejilerimizin çalışabilirliğini korumak için bu gizlilik şart. Eğitime katılan hiçkimse sistemleri başka platformlarda paylaşmaz. Kimse kendi ayağına sıkmak istemez. 
 
 v3.0 Eğitim kayıtları tekrar açılacak mı ?
 Bu konu yanlış anlaşılıyor. Eğitim kayıtlarımız devam ediyor. Eğitim kayıtları için bir kota yok. Kendini geliştirmiş, bu işte gerçekten ilerlemek isteyen herkes eğitime katılabilir.
 
 Sıfır bilgi ile hazır robot kullanabilir miyim ?
 Benim sistemlerimi kullanmanız imkansız. Çünkü üzerinize düşen sorumluluklar, almanız gereken kararlar var. Algoritmik Trade'in hakkını vermek istiyorsanız sıkı çalışmanız gerekir. Fakat herkesin sıkı çalışmaya zamanı olmadığının da farkındayım. Udemy'deki eğitimlere sadece   robot almak için katılamazsınız, çünkü o eğitimin hazırlanma amacı öğretmek, altyapı oluşturmaktır. Bu sebeple tamamen ezber üzerine kurulu, Herkes için algoritmik trade isimli bir projem var. Bu eğitimi hazırladığımda Youtube sayfamdan duyuru yapacağım.
 
 Eğitime alınmayarak haksızlık yapıldığını düşünüyorum, kendimi yeterli görüyorum.
 Böyle bir soruyla gelmeniz bile eğitim için yeterli olmadığınızı gösterir. Algoritmalar ile uğraşan bir trader detaycı düşünmek zorundadır. Herkese geri dönüş yapmayacağımı, herkesi tanıyamayacağımı düşünüp ona göre bir aksiyon almanız gerekir. Sizin seviyeniz konusunda   yanılmış olabilirim, bu çok normal. Çünkü sizi tanımıyorum ve bana bir sistem göndermişliğiniz yok. Belki gerçekten eğitim için yeterlisiniz fakat bunu sadece siz biliyorsunuz. Eğitime katılmayı hakkınız olarak görüyorsanız seviyenizi bana göstermeniz lazım. Oturduğunuz   yerden, hiçbirşey yapmayarak kimse size hakkınızı vermez. Hayatın her alanında bu kural böyledir.